Arka Sokaklar dizisine Vasfi Arşan Çelik Yeniden Katıldı!

Kanal D ekranlarında 2006 senesinde yayınlanmaya başlayan ve bir fenomen haline gelen ‘Arka Sokaklar’ dizisinin kadrosuna yeni isimler gelmeye devam ediyor.

Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaştığı ve kadrosunda Yiğitcan Ergin, Ela Yörüklü, Tunç Oğuz, Gizem Terzi gibi başarılı isimlerin yer aldığı Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden olan Arka Sokaklar’a sürpriz transfer!

Kadroda yeni isim!

Yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı sevilen dizisi Arka Sokaklar’a yeni isim daha dahil oluyor. Kulislerde edinilen bilgilere göre önceki sezonlarda yer alan ünlü oyuncu Vasfi Arşan Çelik diziye tekrar katıldı. Senaryo gereği Cemal’e rakip olacak olan ünlü oyuncu şimdiden merak uyandırdı. Önümüzdeki bölümlerde izleyeceğimiz oyuncu çekimlere başladığıda kulislerde gelen bilgiler arasında. Dizi tarihinin en uzun en soluksuz dizisi olmaya devam ediyor.

Bunları da Okuyabilirsin.

İLAN VE REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİ 30 KASIM’DA SONA ERİYOR

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.