BAŞKAN GÜDER’DEN 6 ODA BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, olağan genel kurullarını tamamlanan Oda başkanları ve yönetim kurullarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak tebrik etti. Oda başkanları ve yönetimlerine başarılar dileyen Başkan Güder, “Battalgazimize katma değer sağlayacak, esnafımızın da işlerini artıracak çalışmaların içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, olağan genel kurullarını tamamlayan Minibüs ve Umum Servis Araçları Odası Başkanı Mesut İnce’yi, Mahrukatçılar Odası Başkanı Orhan Özbek’i, Eski ve Hazır Elbiseciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Tunçel’i, Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanı İsmet Keklik’i, Kasaplar Odası Başkanı Yusuf Küçer’i, Zahireciler Esnaf Odası Başkanı Bülent Artun ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak bir süre sohbet etti.

Başkan Güder’in nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileten oda başkanları, “Esnafımızı yakından tanıyan, odalarını bilen, Battalgazi’yi çok iyi bilen ve analiz eden Başkanımıza ziyareti için teşekkür ediyoruz. Esnaf dostu başkanımız her daim bizim yanımızda oldular. Ne zaman arasak ya da ne zaman yardıma ihtiyacımız olsa başkanımız bize kapısını açık tutmuştur” ifadelerinde bulundular.

BAŞKAN GÜDER: “ESNAF VE SANATKÂRLARIMIZ ÜLKEMİZİN LOKOMOTİFİDİR”

‘Yapacağımız projelerle birlikte, ilçemize katma değer sağlayacak, esnafımızın işlerini artıracak çalışmaların hep içinde olmaya devam edeceğiz’ diyen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ise, “Cazibesi her geçen gün artan Battalgazimizi, kentin tüm dinamikleriyle birlikte geleceğe hazırlıyoruz. Hepimizin görev ve amacı temsil ettiğimiz esnaflarımıza en iyi hizmeti götürmek, sorunların çözülmesine katkı sunmaktır. Birlikte üstlendiğimiz bu sorumluluğu sonuna kadar birlikte götüreceğiz. Çünkü esnaf ve sanatkârlarımız ülkemizin lokomotifidir. Bu noktada yeni seçilen oda başkanlarımızı ve kıymetli yönetimlerini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Bugünde bizleri çok sıcak karşıladılar. Oda başkanlarımız bugüne kadar güzel hizmetler yaptılar, yapmaya da devam edeceklerdir. Bu çalışmalarla üst üste güven tazelediler. Oda başkanlarımızın esnaflarımızın takdirlerini kazanmalarını, bizleri de ziyadesiyle memnun ediyor. Allah başkanlarımızın başarılarını daim etsin. Esnaflarımız bizim için çok önemlidir. Bugüne kadar hep esnafımızın yanındaydık, olmaya da devam edeceğiz. Hep birlikte esnafımızın hak ve hukukunu korumaya devam edeceğiz. Çünkü esnafımızın bizim gözbebeğimizdir” dedi.

Bunları da Okuyabilirsin.

İLAN VE REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİ 30 KASIM’DA SONA ERİYOR

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.