“BAŞKAN GÜRKAN’DAN DA MASKİ’DEN DE MEMNUNUZ”

Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Demirci ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Mehmet Mert’i ziyaret etti.

Toplantıya katılan muhtarlar, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın Malatya’ya yaptığı hizmetlerin uzun yıllar unutulmayacağını belirterek, “Biz Başkanımız Selahattin Gürkan’dan da MASKİ’den de memnunuz” dediler.

2022 yılında yapılması planlanan altyapı çalışmaları ile ilgili yapılan toplantıda konuşan Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Demirci, MASKİ Genel Müdürlüğü ile birlikte uyumlu bir şekilde vatandaşa hizmet ettiklerini söyledi. Başkan Demirci, “Dernek üyelerimizle beraber MASKİ Genel Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. 2022 yılında yapılması gereken çalışmalar hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdik. Muhtarlar olarak mahalle sakinlerimizle sürekli irtibat halindeyiz. Onlardan aldığımız talepleri iletmek bizim boynumuzun borcudur.  MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert ve ekibiyle görüşmeler yaparak vatandaşlarımızın taleplerini iletiyoruz. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatları doğrultusunda Malatya genelinde 2022 yılında da yatırımların artarak devam edeceğini aktaran MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, “Muhtarlarımız, gözümüz kulağımız. Sahada gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda muhtarlarımızla diyalog halindeyiz. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak muhtarlarımızla birlikte daha büyük bir ekip oluyoruz. Muhtarlar Derneği Başkanımız Şahin Bey ve ekibi bugün bizleri ziyaret ettiler. Mahallelerde ki eksikleri konuştuk, çalışmalar hakkında istişare ettik. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bunları da Okuyabilirsin.

İLAN VE REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİ 30 KASIM’DA SONA ERİYOR

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.