Bİ HAREKETİNE BAKAR HAYAT

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İçişleri Bakanlığı’nın trafik güvenliğine dikkat çekmek amacıyla başlattığı ‘Bi Hareketine Bakar Hayat’ kampanyasına destek vermek için direksiyon başına geçti.

İçişleri Bakanlığınca, trafik güvenliğinin en üst noktaya taşınması için yasal ve yapısal düzenlemelerin yapılması, yol standartlarının yükseltilmesi, denetim faaliyetlerinin etkinliğinin arttırılması gibi atılan birçok önemli adımın yanı sıra kamuoyu farkındalığı en üst noktaya taşıyacak birçok kampanya ve etkinlik hayata geçiriliyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun trafikte sürücülerin emniyet kemeri kullanımının yaralamalı kazalarda riski yüzde 60’a kadar azalttığının önemine dikkat çekmek amacıyla yayınlandığı videoya Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da videolu paylaşımıyla destek verdi.

Kamuoyu farkındalığının artırılması amacıyla ‘Bi Hareketine Bakar Hayat’ ana temalı düzenlenen kampanya ile Malatya’da billboard ve afişlerle hazırlanan görsellerin yanı sıra sürücülerin dikkatli olması adına Başkan Gürkan’da kampanyaya destek vererek direksiyon başına geçti.

Başkan Gürkan ‘Bi Hareketine Bakar Hayat’ kampanyasına destek vermek için çektiği videoda, ‘ Trafikte emniyet kemeri yaralanmaları kazalarda riski yüzde 60 azaltıyor. Güvenli trafik bi hareketine bakar’ ifadelerini kullandı.

Bunları da Okuyabilirsin.

HİZMET İÇİ FAALİYETLER SÜRDÜRÜLEBİLİR VE SÜREKLİ OLMALIDIR

Büyükşehir Belediyesi, 2022 yılı Hizmet içi Eğitim Programı kapsamında belediye çalışanlarına yönelik; vatandaşlara daha kaliteli, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.