Bİ HAREKETİNE BAKAR HAYAT

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İçişleri Bakanlığı’nın trafik güvenliğine dikkat çekmek amacıyla başlattığı ‘Bi Hareketine Bakar Hayat’ kampanyasına destek vermek için direksiyon başına geçti.

İçişleri Bakanlığınca, trafik güvenliğinin en üst noktaya taşınması için yasal ve yapısal düzenlemelerin yapılması, yol standartlarının yükseltilmesi, denetim faaliyetlerinin etkinliğinin arttırılması gibi atılan birçok önemli adımın yanı sıra kamuoyu farkındalığı en üst noktaya taşıyacak birçok kampanya ve etkinlik hayata geçiriliyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun trafikte sürücülerin emniyet kemeri kullanımının yaralamalı kazalarda riski yüzde 60’a kadar azalttığının önemine dikkat çekmek amacıyla yayınlandığı videoya Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da videolu paylaşımıyla destek verdi.

Kamuoyu farkındalığının artırılması amacıyla ‘Bi Hareketine Bakar Hayat’ ana temalı düzenlenen kampanya ile Malatya’da billboard ve afişlerle hazırlanan görsellerin yanı sıra sürücülerin dikkatli olması adına Başkan Gürkan’da kampanyaya destek vererek direksiyon başına geçti.

Başkan Gürkan ‘Bi Hareketine Bakar Hayat’ kampanyasına destek vermek için çektiği videoda, ‘ Trafikte emniyet kemeri yaralanmaları kazalarda riski yüzde 60 azaltıyor. Güvenli trafik bi hareketine bakar’ ifadelerini kullandı.

Bunları da Okuyabilirsin.

İLAN VE REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİ 30 KASIM’DA SONA ERİYOR

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.