BÜYÜKŞEHİR ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR

Yatırım ve hizmetlerin daha hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılabilmesi için yatırımlarını sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi filosuna kattığı 2 arazöz ve 1 distribütör ile araç altyapısını güçlendirmeye devam ediyor.

Yatırım ve hizmetlerin daha hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılabilmesi için yatırımlarını sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi aldığı yeni araç-gereçlerle araç altyapısını güçlendirmeye devam ediyor.

Makina İkmal Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü tarafından yaptırılan 2 adet arazöz ve 1 adet distribütör ilçelerde yol yapım ve asfaltlama çalışmalarında kullanılmak üzere ilçeler şube müdürlüğüne teslim edildi. Malatya genelinde yol açma, genişletme ve asfaltlama çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Büyükşehir Belediyesi Yol Altyapı ve Koordinasyon Daire Başkanlığı ilçelerdeki çalışmalarını daha hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla Yol Altyapı ve Koordinasyon Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Makine İkmal Şube Müdürlüğü tarafından alımı gerçekleştirilen 3 adet araç İlçeler Şube Müdürlüğüne teslim edildi.

 

 

 

 

Bunları da Okuyabilirsin.

AĞBABA: PANDEMİDE İŞSİZ SAYISI 23 BİN AZALDI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya İŞKUR Müdürlüğü’nün pandemi döneminde işsiz sayısını en az …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir