BUZ : LİGE İYİ HAZIRLANDIK

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü İrfan Buz lige iyi hazırlandıklarını belirterek “fiziksel ve taktiksel olarak iyi hazırlandık” dedi.

 

İstanbul’dan Malatya’ya dönen ve Trabzonspor maçı hazırlıklarına başlayan Yeni Malatyaspor’da moraller üst sevieyde. Genç ve yeni futbolcuların uyum sağladığı Yeni Malatyaspor’da hazırlıklara Nurettin Soykan tesislerinde devam ediliyor.

Teknik Direktör İrfan Buz takmım olarak sezona iy hazırlandıklarını ifade ederek “Kamp donemimiz çok verimli geçti, 4 hazırlık maçı yaptık. Fiziksel ve taktiksel olarak hazırlandığımızı düşünüyorum. Eksik gördüğümüz bölgelere takviye yapmak istiyoruz. Bu doğrultuda görüştüğümüz oyuncular var yönetimimiz bu konuda elinden geleni yapıyor. Taraftarımız sabırlı olsun, hep birlikte çok güzel şeyler yapacağız. İnşallah taraftarımızın desteği ile yeniden çok güzel bir Malatyaspor izleyeceğiz” dedi.

Yeni Malatyaspor’a güç verecek transferleri beklediklerini kaydeden Buz, iyi bir kadroya sahip olduklarını da ifade ederek “90 dakika mücadele eden ve sahada savaşan bir ekip olacağız” diye konuştu.

Bunları da Okuyabilirsin.

kayisi senliklerini duzenleyenler onur konugu olacak

Malatya Valisi Hulusi Şahin başkanlığında Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen istişare toplantısına Malatya Büyükşehir Belediye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.