Çine Belediye Başkanı Karaciğer Nakli için Malatya’ya Getirildi

Aydın Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Karaciğer Nakli olması için Malatya İnönü Üniversitesi Karaciğer Nakli Enstitüsüne sevk edildi. Belediye Başkanı Dinçer’e uygun donör bulunması içinde Aydın’da vatandaşlara çağrıda bulunuldu.

 

Karaciğer nakli olması gereken Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer için acil donör aranıyor. Başkan Dinçer’in hayata tutunabilmesi için gerekli olan donör için vatandaşlara çağrıda bulunuldu.
Karaciğer nakli için Başkan Dinçer, Malatya İnönü Üniversitesi’ne sevk edildi. İnönü Üniversitesi Karaciğer Enstitüsünde karaciğer naklıi olacak Belediye Başkanı Dinçer’in nakil olabilmesi için acil donör aranıyor. Çine’de belediye çalışanları başta olmak üzere birçok vatandaş, Başkan Dinçer’e donör bulunması için adeta seferberlik başlattı. Acil nakil olması gereken Başkan Dinçer’e donör bulunması için vatandaşlara çağrıda bulunuldu.
Aydın Nazilli Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Ümit Özmen’de Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’e donör bulunması amacıyla tüm Aydın’da araştırmalar yapıldığını belirterek Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner’i arayarak nakil ve donör konusunda destek istedi.
DONÖR İÇİN BU KRİTERLER ARANIYOR
Başkan Dinçer için aranan kriterler açıklandı. Donör için aranan kriterler şu şekilde ifade edildi: “A rh (+) A rh (-) 0 rh (+) 0 rh (-) 19-50 yaş arası kronik rahatsızlığı bulunmayan, kilolu ve kısa boylu olmayan, 24 saat içerisinde alkol almamış olması gerekiyor.”
Başkan Dinçer’e hayat olmak isteyen vatandaşlar 05327448244 ve 0545 445 10 30 numaraları aramaları rica edildi.

Bunları da Okuyabilirsin.

İLAN VE REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİ 30 KASIM’DA SONA ERİYOR

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.