CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Taş mesajında; “Cumhuriyetimizin 99. Yıldönümünü büyük bir heyecanla idrak ediyoruz. Cumhuriyetimiz, büyük kahramanlıklarla ve fedakârlıklarla çetin bir mücadelenin eseridir. Bu bilinçle manevi ve milli kimliğimizi muhafaza edip, istikrarımızı koruyarak, muasır medeniyetler seviyesinin ötesine geçeceğiz. Demokratik yapısı ile dünyada örnek bir devlet olan Türkiye Cumhuriyeti, bütün vatandaşlarıyla bir arada, barış içinde yaşayarak istikbale emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. Cumhuriyetimiz geçmişten geleceğe uzanan bir beraberliktir.

99 Yıllık zamanda çağdaşlaşma, hukuk devletini gerçekleştirme, ekonomik, sosyal ve siyasi gelişmeler noktasında önemli mesafeler kat etti. 100. Yıldönümümüz olan 2023 yılına kadar hedeflerine ulaşmış ülkemizin, gerek yapılan yatırımlar, gerek refah seviyesi, gerekse güçlü ekonomisi açısından, gelişmiş ülkelerle yarışan bir konumda olacağız. Cumhuriyetimiz, 99 yıl önce olduğu gibi bugün de, yarında dimdik ayaktadır.

Bu vesileyle, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, Türkiye’nin istiklal mücadelesinin tüm kahramanlarını rahmetle yad ediyor, Adıyamanlı tüm hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramını içtenlikle kutluyorum. ” dedi.

Bunları da Okuyabilirsin.

İLAN VE REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİ 30 KASIM’DA SONA ERİYOR

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.