DEVA PARTİSİ ARAPGİR İLÇE BAŞKANLIĞINA AVŞAROĞLU ATANDI.

DEVA Partisi Arapgir İlçe başkanlığında değişikliğe giderek Naci Güleç’in yerine Erol Avşaroğlu’nu atadı.

 

Arapgir ilçe başkanlığı görevini yürütmekte olan Naci GÜLEÇ’in ikamet adresini Malatya /Merkez adresine taşıması sebebiyle ile görevden affını istemiş olup boşalan DEVA Partisi Arapgir İlçe Başkanlığına Genel Merkez Yönetim Kurulu kararı Erol AVŞAROĞLU atandı.

DEVA Partisi İl Başkanı Onur GÜNEŞ yaptığı açıklamada ; “Arapgir ilçe başkanlığı görevini yürütmekte iken ikametgâh adresini  Malatya /Merkez adresine taşınması sebebi ile görevden affını istemiş olup Naci GÜLEÇ’in  yerine Arapgir Teşkilat işleri Başkanı Erol AVŞAROĞLU  Genel Merkez Yönetim Kurulu kararı ile Arapgir ilçe  Başkanlığına atanmıştır. Başarılı bir süreç yürüten İlçe kurucu başkanımız Sayın Naci GÜLEÇ ‘e  emeklerinden ve hizmetinden dolayı teşekkür ediyoruz. Arapgir ilçe Başkanlığı görevine getirilen Sayın Erol AVŞAROĞLU’nu tebrik ediyor yeni görevinde başarılar diliyorum.’’ dedi.

EROL  AVŞAROĞLU KİMDİR?

1985 yılında  Malatya Arapgir  ilçesinde  doğdu. İlköğretimini Arapgirden tamamlandı. Ortaöğretimi İstanbul’da tamamladı. 2015 yılında Organik Solucan Gübresi tesisi işletmekte olup aynı zamana Avşaroğlu Grup Zirai ve Hayvancılık alanında Arapgir’de faaliyet sürdürmektedir. Arapgirgücü Spor Kulübü kurucu üyeliğini yapmaktadır. Evli bir çocuk babasıdır.

Bunları da Okuyabilirsin.

İLAN VE REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİ 30 KASIM’DA SONA ERİYOR

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.