DSİ 92. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE M. AYTAÇ SUCU ATANDI

Malatya Devlet Su İşleri 92 Şube Müdürü olarak DSİ Başmühendislerinden Malatyalı Aytaç Sucu atandı.

 

DSİ Şube müdürü olarak görev yapan Arif Tüfekçi’nin Ankara DSİ 5. Bölge Müdürlüğüne tayinin çıkması sonrası DSİ Genel Müdürlüğü tarafından Malatya DSİ 92. Şube Müdürlüğüne atatan M.Aytaç Sucu göreve başladı. DSİ Bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan  M. Aytaç Sucu’nun atanmasının ardından şu açıklamayı yaptı:

Genel Müdürümüz Sn. Kaya YILDIZ’ın uygun görmesi ile 28.01.2022 tarihi itibariyle Malatya 92. Şube Müdürü olarak atamam yapılmıştır. Daha önceki süreçte beraber çalışıp bize tecrübelerini aktaran Sn. Mehmet Albostan’a, Sn. Y.Kenan Karabulut’a ve Sn. Arif Tüfekçi’ye teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte Rabbim hakkımızda hayırlısını versin bize doğruları yaptırmayı yanlışları yaptırmamayı nasip etsin” dedi.

M. Aytaç Sucu Kimdir?

1983 yılında Malatya doğumlu olan Mehmet Aytaç Sucu MKÜ İnşaat Mühendisliği Fakültesi mezunudur. 2008 yılında Malatya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde göreve başlayan M. Aytaç Sucu bu Müdürlüğün İhale Birimi Şefliğinde 2 yıl mühendis olarak görev yapmıştır. 2010 yılında Elazığ 9. Bölge Müdürlüğüne ataması yapılan M. Aytaç Sucu Etüt Plan Şube Müdürlüğü ve Elazığ 91. Şube Müdürlüğünde Kontrol Mühendisi olarak 2 yıl hizmet yapmıştır.

2012 yılında Malatya 92. Şube Müdürlüğü tayini çıkmış bu birimde 10 yıldır birçok projede Kontrol Mühendisi olarak hizmet vermiş olup 2018 yılından beri de ayrıca Proje ve İnşaat Başmühendisi olarak görev almıştır. Mevcut Şube Müdürü Arif Tüfekçi’nin Ankara DSİ 5. Bölge Müdürlüğüne tayini sonrası DSİ Genel Müdürlüğü tarafından Malatya DSİ 92. Şube Müdürü olarak ataması yapılmıştır. M. Aytaç Sucu evli olup iki çocuk babasıdır

Bunları da Okuyabilirsin.

İLAN VE REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİ 30 KASIM’DA SONA ERİYOR

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.