ESKKK Başkanı Evren’den MGC Başkanı Güner’e Ahilik Kalemi

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Evren, iadeyi ziyarette bulunan Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner’e Ahilik Kalemi hediye etti.

 

Malatya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Vahap Güner beraberinde Cemiyet Yönetim Kurulu Üyeleri Gazeteci Remzi Hayta ve Kayhan İnceoğlu ile birlikte Esnaf camiasının ağabeyi ESKKK Başkanı Ali Evren’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Evren” Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sayın Vahap Güner ve beraberindeki heyete çok teşekkür ediyorum. 1980 yılında basın camiasında aktif olarak görev yapan her zaman esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olan Sayın Vahap Güner’e, yönetim kuruluna Esnaf camiamızın ve bizlerin sesi olduklarından dolayı teşekkür ediyorum. Esnaflarımızın adına daha güzel haberlere imza atması için Gazeteciler Cemiyet Başkanı Sayın Vahap Güner’e Ahilik kalemini takdim ederek bundan sonraki yazılarını ahilik kalemi ile yazmasını temenni ediyorum.” dedi.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner ise Ahilik Kaleminin aldığı en iyi hediye olduğunu belirterek “Bugün yönetim kurulu arkadaşlarımızla Malatya Esnaf Kesimine ve Malatya’ya artı değer katarak çözüm odaklı çalışmalarıyla devamlı yanlarında olan ve hepimizin ağabeyi Ali Evren Başkanımızı ziyaret ettik.Çalışmalar hakkında bizlere önemli bilgileri bizlerle paylaşarak istişare etti. Özellikle Krediler konusunda Malatya Esnafına büyük destekleri oldu. Pandemi döneminde Esnaflar için verdiği mücadelelerini gördük, Sayfalarımıza taşıdık. Sayın Başkanımıza Başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Şahsıma layık görülen Ahilik Kalemini de büyük bir onurla Sayın Başkanımızın elinden almak beni daha çok memnun etti. Aldığım en anlamlı hediye için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber: Kayhan İNCEOĞLU

Bunları da Okuyabilirsin.

YENİ CAMİ’DE YAPILAN DÜZENLEME CAMİYİ ÇEVREDEN KOPARIYOR

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya Mimarlar Odası Başkanı Yunus Emre Fidanel ve Malatya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.