KANSERE TİYATROLU SAVAŞ

Malatya’da Altın Kayısı Sanat Topluluğu Tiyatro Ekibi 4 Şubat Dünya Kanser Günü dolayısıyla kanser hastalığını anlamak ve anlatmak adına farkındalık yaratmak için ‘’Bıyık ‘’ adlı dram tiyatro oyunuyla seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor .

 

Oyun ile ilgili açıklama yapan Altın Kayısı Sanat Topluluğu Kurucusu İbrahim Şahin Uyumaz “Bizler Altın Kayısı Sanat Topluluğu Tiyatro Ekibi olarak 4 Şubat Dünya Kanser günü dolayısıyla 3 Şubat
2022 Perşembe günü ‘’Bıyık ‘’ adlı dram tiyatro oyunumuzu sahneye taşıyacağız . Tiyatro oyunumuz Kongre Kültür Merkezi Kemal Sunal sahnesinde saat 19:00’da seyirciyle buluşacaktır. Bizler Altın Kayısı Sanat Topluluğu olarak kanser hastalarını anlamak ve anlatmak adına kanserde erken teşhisin önemine değinmek amacıyla ‘’Bıyık ‘’ adlı tiyatro oyunumuzu sahneye taşımak için çok heyecanlıyız” dedi.
Oyunda yaşanmış bir hikayeden parçaların olduğunu söyleyen Uyumaz “bu oyunu yazarken duygularına hakim olamayıp göz yaşlarına boğulduğunu ve herkesin kanser ile ilgili bilinç düzeyini arttırmak için bu yola çıktığını söyleyen yönetmen uyumaz son olarak kendilerinin dijital ortamda sesi olan basın mensuplarına ve seyirci kitlesine teşekkür etmeyide unutmadı ve bütün Malatya halkını sahnelenecek olan tiyatro oyununa davet ediyorum” diye konuştu.

Bunları da Okuyabilirsin.

İLAN VE REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİ 30 KASIM’DA SONA ERİYOR

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.