Kemal Sunal, memleketi Malatya’da anılacak.

Malatya’nın değeri ünlü oyuncu merhum Kemal Sunal, memleketi Malatya’da anılacak.

Yapılacak anma etikliği için konuşan Altın Kayısı Sanat Derneği Başkanı İbrahim Şahin Uyumaz, 3 Temmuz’ da Battalgazi Belediye Konfrans salonunda Kemal Sunal’ı anma etkinliği düzenleyeceğiz” diyerek tüm Malatyalıları etkinliğe davet etti.

 

Küçüğünden büyüğüne gönüllere taht kuran isimlerden olan merhum usta oyuncu Kemal Sunal, vefatının 22.yılında memleketi Malatya’da anılmak için hazırlıklar yapıldı.

 

Kültüre ve sanat alanında önemli eserler bırakan Malatya’nın değeri Kemal Sunal için düzenlenecek anma etkinliği için konuşan Altın Kayısı Sanat topluğu  Başkanı İbrahim Şahin Uyumaz, “İlk başta usta bir oyuncu olması akabinde güldürürken de ağlatırken de düşündürmesi açısından Kemal Sunal kültür ve sanat alanında önemli bir yer edindi ilimizde ve ülkemizde. Kemal Sunal’ın kamera önünde söylediği ve yaptığı her hareketin sözün bir değeri ve gerçek hayatta bir anlamı var. Malatya kültürel değerini unutmayan bir yerleşim yeri her sene farklı etkinliklerle Kemal Sunal’ı anıyor ve Malatya kültürüne sahip çıktığı içinde her sene farklı etkinliklerle gerek belediyeler tarafından gerekse de STK’ lar tarafından Kemal Sunal anısına etkinlikler düzenleniyor. Bu senede inşallah 3 Temmuz’da bizler Altın Kayısı Sanat topluğu  olarak Kemal Sunal’ı anma etkinliği düzenleyeceğiz.

Bunları da Okuyabilirsin.

İLAN VE REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİ 30 KASIM’DA SONA ERİYOR

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.