MALATYA ESKKK BAŞKANI ALİ EVREN GÜVEN TAZELEDİ

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 2020 Olağan genel kurulu yapıldı ve Esnaflar yine Ali Evren dedi.

 

25 Yıldan bu yana Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanlığı görevini yürüten  Ali Evren ittifakla yeniden başkanlığa seçildi.

Alpaslan Türkeş Bulvarında bulunan Kapalı Spor salonunda gerçekleştirilen kongreye Malatya Esnaf Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Şevket Keskin, TESKOMB Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram, Halk Bankası Bölge koordinatörü Tuncay Koramaz, Halk Bankası Şube Müdürü Hürriyet Tekin, Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Fikret Çelik, Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Abuzer Aslantürk, Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata, Yeşilyurt Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Koop. Başkanı Kazım Canal, Akçadağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Koop. Başkanı Battal Yardımcı, Oda Başkanları, çok sayıda davetli ve esnaf camiası katıldı.

Divan Başkanlığını TESKOMB Bölge Başkanı İsmet Bayram, Yalçın Yalçın, Şahin Güzel ve Süleyman Şahbaz’ın yaptığı kongrede tek liste ile seçime giren Malatya ESKKK Başkanı Ali Evren ittifakla yeniden göreve seçilirken, Yaptığı konuşmada kendine 3 yıl daha görev süresi veren Tüm esnaf camiasına teşekkür etti.

Tek liste ile girilen seçimlerde Mevcut Başkan Ali Evren Yeniden ESKKK Başkanlığa seçilirken, Yönetim Kurulu üyeliklerine; Ali Evren, Şevket Keskin, Ünal Ergöç, Orhan Özbek, Tevabil Polat,Yönetim kurulu Yedek üyeliklerine İsmet Keklik, Mehmet Turhan, Mehmet Kaplan, Şerafettin İnankaç, Aydın Kapıkıran seçildi.  Denetleme Kurulu üyeliklerine Mehmet Büyükelçi, Cumali Savaş, Yedek üyeliklere İzzet Demirci, Mehmet Erton seçildiler.

ALİ EVREN TEŞEKKÜR ETTİ

2020 Olağan Genel Kurulu için İl dışından birçok misafirin katıldığı kongrede Başkan Ali Evren Kongreye katılan, işleri nedeniyle katılamayan tüm Esnaf camiasına Birlik Beraberlik mesajları vererek teşekkür ederek “ Biz birlikte büyük bir Aileyiz.  Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurul toplantısında yeniden kooperatif başkanlığını şahsıma layık gördüğünüz için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder, İşlerinizde bol kazançlar, Ailenize ve sizlere sağlık ve mutluluklar dilerim. Sizlere daha iyi hizmet vermek için bundan sonrada aynı azim ve kararlılıkla Yönetim Kurulu arkadaşlarımla beraber çalışmaya devam edeceğiz. Pandemi döneminde çok zor bir süreçten geçen Esnaf Camiamıza teşekkür ediyorum” dedi.

TESKOMB 21. Bölge Başkanı İsmet Bayram’a Ahilik Kalemi

Başkan Ali Evren” Sayın İsmet Bayram 21. Bölge Esnaf ve San. Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı ile beraber TESKOMB Genel Merkezinde bölgenin ve ilimizin kredi sorunlarının çözülmesinde göstermiş olduğu başarılı ve özverili çalışmalardan dolayı 2021 yılı ahilik kalemi ile daha güzel hizmetlere imza atmasını diler, Genel kurulumuza katılımından dolayı ayrıca teşekkür ederim” dedi.

BÖLGE BİRLİĞİ TEMSİLCİSİ : Ali Evren,Şevket Keskin,Ünal Ergöç,Orhan Özbek, Tevabil Polat, Yedekler: Yalçın Yalçın, Hacı Karanfil ,Şahin Güzel,Abuzer Seferoğlu,Hacı Mehmet Çiçek seçildiler.

Bunları da Okuyabilirsin.

Kemal Sunal, memleketi Malatya’da anılacak.

Malatya’nın değeri ünlü oyuncu merhum Kemal Sunal, memleketi Malatya’da anılacak. Yapılacak anma etikliği için konuşan Altın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.