MİLLETVEKİLİ TAŞ 50 DERECE SICAKLIKTA DAĞ TAŞ GEZİYOR

AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, Adıyaman’ın Besni ilçesinde köyleri karış karış gezdi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, Besni ilçesinde köy ziyaretlerinde bulunarak köylülerin sorunlarına kulak vererek, çözüm için mecliste çalışacaklarını söyledi.

Milletvekili Taş’a ziyaretler esnasında AK Parti Besni İlçe Başkanı İsmail Sümer,Belediye Başkanı Eyyüp Mehmet Emre, İl Genel Meclisi üyeleri Ramazan Durmuş, Aydın Arslan, Mehmet Kılınc, Ali Öztekin, eşlik etti.

Milletvekili Yakup Taş, Eğerli, Çaykara, Boncuk, Çaykaya, Bereketli, Eskiköy, Kurugöl, Toklu, Sarıçiçek köyü,Ören,Sayören köyü,Kızılin köyü,Bahri, Akyazı,Ahuri,Sarıkaya,Beşyol,Dörtyol, Geçitli,Tekağaç,Alişar,Üşgöz ve Dipevler, Sumakevler mezralarını ziyaret ederek vatandaşların sorunları ve dertlerini dinledi.

Milletvekili Taş, tek tek köyleri gezerek vatandaşlar ile muhabbet ederek sorunlarını dinlerken çözüm için gerekli çalışmaları yapacaklarını belirterek “Köylülerimiz ile sohbet edip, sorunlarını dinliyor, çözüm için gerekli diyalogları yapıyoruz.” dedi.

Vatandaşlar ise, ziyaretin değerli olduğunu Milletvekili Taş’ın dağ taş, sıcak hava demeden halk ile birlikte olduğunu dertlerini dinlediğini ve çözüm için anında harekete geçtiğini belirterek kendisine teşekkür etti.

Bunları da Okuyabilirsin.

Başhekim Deniz’den Rektör Karabulut’a Ziyaret

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesi Başhekimliği görevine atanan MTÜ Dr. Öğretim Üyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir