MİLLETVEKİLİ YAKUP TAŞ KIRSALI GEZİYOR

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, 15 gündür kırsal bölgeleri geziyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en çok önemsediği “seçmen ile temas” söylemini en iyi şekilde uygulayan Ak Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, 15 gündür Besni köylerinin ardından şimdi de Tut ilçesinin köylerini geziyor.

Sabah erken Saatlerde başladıkları köy gezileri Akşam geç saatlere kadar sürerken, Akşam’da düğün ve taziyeleri geziyor.

Tut ilçesinin, Akçatepe, Boyundere, Çiftlik, Elçiler, Havutlu, Kaşlıca, Köseli, Meryemuşağı, Öğütlü, Tepecik, Ünlüce, Yalangoz,Yaylımlı ve Yeşilyurt köylerini gezerek, halkın  sorunlarını dinleyerek çözüm üretmeye çalıştı.

Milletvekili Taş, Tut ilçesinin köylerini tamamladıktan sonra yapmış olduğu genel değerlendirmede şunları kaydetti:” Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere talimatı halka dokunundur. Bizler de TBMM tatile girmesi ile birlikte seçim bölgemiz olan Adıyaman’a geldik. Önce Besni ilçemizin tüm köylerini mezralarını gezdik. 3 gündür de Tut ilçemizde köylerimizi mezralarımızı geziyoruz. Hemşehrilerimizle hasbihal ediyor, Sorunlarını dinliyor, çözüm için ilgili birimlerle iletişim kuruyoruz. Bizler Halkımızın emrinde, onlara hizmet getirebilmek için sürekli çabalıyoruz. Çabalamaya devam edeceğiz.”dedi.

Bunları da Okuyabilirsin.

MİDE EKŞİMESİNE NE İYİ GELİR ?

Mide yanması/ekşimesi, mide de ve yemek borusunda hissedilen Gastrointestinal hastalıklardan veya yanlış beslenme alışkanlıklarından kaynaklanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir