ODA BAŞKANLARIMIZA GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM

Dernek ve Oda ziyaretlerine devam eden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kasaplar Odası Başkanı Yusuf Küçer, Hazır Elbiseciler Odası Başkanı Hasan Tunçel, Manifaturacılar Odası Başkanı İsmet Keklik, Zahireciler Odası Başkanı Bülent Artun ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek bir süre görüştü.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Oda Başkanları, “Büyükşehir Belediye Başkanımızın bu nazik ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Özellikle Pandemi döneminde Büyükşehir Belediye Başkanımızın esnaflarımıza yapmış olduğu destek ve yardımlardan dolayı çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Güven tazeleyen ve yeni seçilen oda başkanlarına hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan Gürkan, “Katılımcı belediyecilik temel ilkesi içerisinde şehrimizi yönetirken şehrimizin paydaşlarının görüş ve düşünceleri gerek yol haritamızın belirlenmesinde gerekse de yön pusulamızın oluşmasında STK’larımızın, meslek kuruluşlarımızın, derneklerimiz, kanaat önderlerimiz, yerel önderlerimizin görüş ve düşünceleri bizim için anlamlıdır.

Şehrimizi yönetirken oda başkanlarımızın sunmuş oldukları görüşler doğrultusunda daha ferah ortamlar, müşterilerine daha imkânlarda hizmet sunacakları ortamları hazırlamak bizlerin görevi. Bu doğrultuda Büyükşehir Belediyesi olarak Fidancılar Sitesini hizmete açtık, Buğday Pazarı inşaatımız devam ediyor, Dünya Kayısı Merkezi inşaatımız devam ediyor. Ayrıca sanayi esnafımızın daha iyi şartlarda, daha iyi imkânlarla hizmet üretecekleri yeni bir sanayi sitesi inşa çalışmamız var.  Yapmış olduğumuz hizmet ve yatırımlarda insanımızın, esnafımızın daha rahat bir şekilde hayatlarını idame etmelerini sağlamak için elimizden gelen gayret ve çabayı göstermekteyiz. Oda başkanlarımıza tekrardan başarılar diliyorum. Bundan sonraki süreçte birlik ve beraberlik içerisinde Malatya’yı mazisine layık istikbale hazırlamak için el ele vereceğiz. Oda başkanlarımızın da ifade ettiği gibi özellikle bu son süreçte yaşanan deprem ve akabinde yaşanan pandemi salgınında en fazla esnafımız etkilendi. O dönemde Büyükşehir Belediyesi olarak esnafımızın yanında olarak gerekli yardım ve desteklerde bulunduk. Esnaflarımıza hayırlı ve bol kazançlar elde etmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bunları da Okuyabilirsin.

kayisi senliklerini duzenleyenler onur konugu olacak

Malatya Valisi Hulusi Şahin başkanlığında Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen istişare toplantısına Malatya Büyükşehir Belediye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.