ODAMIZ NE KADAR GÜÇLÜ OLURSA ŞEHRİMİZ EKONOMİSİ DE O KADAR GÜÇLÜ OLUR

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Muhasebe ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Serdar Böke ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek bir süre görüştü.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirten Muhasebe ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Serdar Böke, “Ekonomiye katkı sağlamaya çalışan muhasebe mesleği ve onu icra etmeye çalışan Mali Müşavirler olarak şehrimizin idarecileriyle her zaman istişare halindeyiz. Sayın Başkanımıza tekrar odamıza hoş geldiniz diyorum” dedi.

Muhasebe ve Mali Müşavirler Odasının Malatya’nın muhasebesini tuttuğunu belirten Başkan Gürkan, “Katılımcı belediyecilik temel ilkesi içerisinde belediyemiz sınırları içerisinde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları, Meslek Kuruluşları, Kanaat Önderleri ve Sendikalarımızla şehrin yol haritasını ve yön pusulasının oluşmasında bu kuruluşlarımızın fikir ve görüşleri bizim için önemli ve anlamlıdır. Bu anlamda şehrimizi yönetirken Meslek Kuruluşları ve Meslek Odalarının fikirlerine önem veriyoruz. Muhasebe ve Mali Müşavirler Odası Başkanımıza bu sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Muhasebecilerimiz şehrimizdeki işverenlerimizin muhasebesini tutuyorlar. Odamız ne kadar güçlü olursa şehrimizin ekonomisi de o kadar güçlü olur. Odamızın ve muhasebecilerimizin azami titizlikle çalıştıklarına inanıyorum. Bundan sonra da birlikte güzel çalışma örneği vereceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

Bunları da Okuyabilirsin.

İLAN VE REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİ 30 KASIM’DA SONA ERİYOR

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.