TÜRK KIZILAY GENEL BAŞKANI KINIK’A MUHTEŞEM KARŞILAMA

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr.Kerem Kınık, Memleketi Malatya’da Kızılay gönülleri tarafından coşkulu ve görkemli bir törenle karşılandı.

 

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr.Kerem Kınık, Malatya’da karşılanmasının ardından Hekimhan ilçesinin tarihi Taşhan içinde açılan Kızılay’ın  Malatya’da  6.ncı butiğinin açılışına da katıldı. Malatya ve ilçe  Kızılay Şube Başkanlığı  yönetim kurulu, Kızılay Kadın Kolları ve Kızılay gönülleri ile bir araya gelen Dr. Kınaık, Kızılay gönüllerine yapmış olduğu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr.Kerem Kınık, Kızılay Malatya Şube Başkanlığı ve ilçe Kızılay Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile toplantı yaparak  faaliyetleri ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı ve Malatya Kızılayın örnek projelerine destek olduklarını söyledi. Dr. Kınık, Kızılay teşkilatını da ayrıca tebrik etti.

Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu , Türk Kızılay Genel Başkanı Dr.Kerem Kınık’ın Malatya ziyareti ile ilgili olarak ”Sayın  Genel Başkanımızı, Kızılay Genel Sekreterimiz, Genel Müdürümüz, Kızılay Yönetim ve Denetleme Kurulu üyelerimizi, Malatya  İl ve ilçe şube başkanlıklarımız, Kadın Kolları Teşkilatımız ve tüm Genç Kızılay gönüllülerimiz ile coşkulu bir şekilde karşıladık. Salon gönüllülerimiz ile doldu taştı ama Genel Başkanımızın enerjisi hepimize yetti. Sayın Genel Başkanımızı ve beraberindeki Kızılay heyetini Malatya ilimizde ağırlamaktan onur ve mutluluk duyduk. Bu güzel Karşılamayı gerçekleştiren ilçe başkanlarımıza, Kadın Kolları Başkanlığımıza ve Genç Kızılay gönüllülerimize teşekkür ederim” dedi.

Bunları da Okuyabilirsin.

kayisi senliklerini duzenleyenler onur konugu olacak

Malatya Valisi Hulusi Şahin başkanlığında Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen istişare toplantısına Malatya Büyükşehir Belediye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.