TÜRK KIZILAY’INDA BAYRAK DEĞİŞİMİ

2019 yılı görevi Av. Umut Yalçın’dan devralan Türk Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu; Türk Kızılay Malatya Şubesi Olağan Genel Kurulunda görevi Dr. Harun Kurt’a devretti.

 

Türk Kızılaytüzüğü, 3 dönem yönetiminden ve başkanlığından yapılacak 4. Dönem başkanlığına getirilmemesi için; görevne amaçlara gidilen Türk Kızılay Malatya Şubesinde; görev süresi dolan Ramazan SOYLU’ rahibe yerine Malatya Şube Başkanlığı görevine Dr. Harun Kurt getirildi. 
2019 yılından beri Malatya’da Kızılay adına atanan imza Ramazan SOYLU; Ziyaretçilerin genel etkinliklerine katılabilecekleri 4 seçim ve başarı plaketi ile öğrencilerin katılması için tüm Malatya’lıların arzularında düşünülen tasarımlar. Disiplinli ve ekipli çalışmalarla üstlendiği göreviyle yerine getirilecek olan Ramazan Soylu, kadın kolları ve kolları ve yardımcıları olmak üzere tüm teşkilatları ile birlik olup Kızılay’ın tüm olanaklarına ihtiyaçlarına ulaşmak için fedakarca görevlerinde.
Görevi devralan Dr. Harun Kurt; “Ramazan SOYLU’nun hizmetlerinden ve tüm emekçilerden olasımı. Tecrübelerinden faydalanacaklarımızın geleceğimiz geleceğimiz daha iyi durumdaki tüm teşkilatlarımızla birlikte gayretlelerimizden.” dedi. 

Bunları da Okuyabilirsin.

İLAN VE REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİ 30 KASIM’DA SONA ERİYOR

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.