VATANDAŞTAN ÇALIŞMALARA ÖVGÜ

Şehir merkezindeki kar kaldırma çalışmalarına devam eden Malatya Büyükşehir Belediyesi ekipleri Fahri Kayahan bölgesinde çalışmalarını sürdürüyor.

Kar kaldırma çalışmalarının devam ettiği Fahri Kayahan bölgesindeki çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Görevimiz Malatyalı hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmak” dedi.

Başkan Gürkan, “Yoğun bir kar yağışına rağmen Malatya genelinde çok fazla bir olumsuzlukla karşılaşmadık. Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanı içerisinde bulunan ana arterleri açık tutarak ulaşımda sorunun yaşanmaması için ekiplerimiz gece gündüz büyük bir özveriyle çalıştılar” şeklinde konuştu.

İl dışından gelen misafirlerinin Malatya’yı çok temiz ve düzenli bulduklarını ifade eden vatandaşlar, “Biz sizin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmanızı istiyoruz. Sizi kaybetmek istemiyoruz ama inşallah orada da görmek istiyoruz. Yurt dışından, il dışından gelen akrabalarımızın genel görüşü ‘biz böyle temiz, düzenli ve güzel şehir görmedik’ şeklinde. Genel düşünce bu. Vatandaş olarak bizim düşüncemizde bu şekilde çok teşekkür ediyoruz. Elinize yüreğinize sağlık. Çalışmalarınızı gözümüzle görüyoruz. Dışarıdan gelenlerinde izlenimleri bu yönde” ifadelerini kullandı.

Bunları da Okuyabilirsin.

İLAN VE REKLAM VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİ 30 KASIM’DA SONA ERİYOR

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.